Kultura objazdowa – koncerty z dystansem w Grudziądzu

Kultura objazdowa – koncerty z dystansem w Grudziądzu

Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu – jak wszystkie instytucje kultury w kraju nie prowadzi swojej codziennej działalności. Chciałby jednak pokazać swoim widzom, że o nich nie zapomina, stąd pomysł koncertów na grudziądzkich osiedlach, na których publiczność będzie mogła wysłuchać ciekawej propozycji z własnych okien i balkonów. Hasłem takiej inicjatywy jest  Kultura objazdowa – koncerty z dystansem.

Będą to 30-minutowe koncerty z muzyką operową i operetkową w wykonaniu Zbigniewa Kulwickiego (reżyser i wokalista CK Teatr w Grudziądzu) – a to wszystko przy zachowaniu niezbędnych środków bezpieczeństwa. Cykl rozpocznie mini koncert zatytułowany „Koncert dla Medyków” skierowany do personelu medycznego, który odbędzie się 30 kwietnia o godz. 11.00 pod budynkami grudziądzkiego szpitala.

Wszystkie działania odbywają się przy uzgodnieniach z władzami miasta oraz Państwową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Grudziądzu.

Szczegółowe informacje oraz kolejne planowane koncerty TUTAJ

Fot. Piotr Bilski, za: teatr.grudziadz.pl

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6887715