Kultowa bajka w programie „Teatr Polska”!

Niedźwiedź i Masza, czyli gdzie moja kasza (6), fot. Jacek Melerski

Kultowa bajka w programie „Teatr Polska”!

Teatr „Baj Pomorski” w Toruniu już po raz drugi bierze udział w programie „Teatr Polska”. Tym razem w trasę wyruszy spektakl „Niedźwiedź i Masza, czyli gdzie moja kasza?” w reżyserii Michała Tramera.

“Niedźwiedź i Masza…” to znana większości dzieci dowcipna i ciepła opowieść o przyjaźni pozornie niemożliwej, ucząca, jak często, bazując jedynie czyjejś powierzchowności, wydajemy o kimś krzywdzący, negatywny osąd. Spektakl Teatru „Baj Pomorski” oglądać mogą wszyscy, którzy ukończyli 4. rok życia.

Trasa Teatru obejmować będzie cztery województwa. Jeśli chodzi o kujawsko-pomorskie, to rozpoczyna się ona w Strzelnie, gdzie 4 października o godz. 16.00 w miejskim Domu Kultury przedstawienie to zostanie zagrane. Następnie Teatr zaprezentuje spektakl 6 października o godz. 17.00 w Miejskim Domu Kultury w Barcinie, 22 października o godz. 18.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Śliwicach, 23 października o godz. 17.00 w Tucholskim Ośrodku Kultury, jak również 24 października o godz. 17.00 w Centrum Kultury i Promocji Gminy Lubiewo.

Program „Teatr Polska” finansowany jest przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie ze środków pochodzących z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Informacje o wejściówkach dostępne są w placówkach, w których przedstawienie będzie grane.

Zdjęcie gł. Niedźwiedź i Masza, czyli gdzie moja kasza, fot. Jacek Melerski

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7164904

Skip to content