“Ktoś się zbliża” – spektakl świąteczny dla dzieci

Choinka z bombek. Napis "Ktoś się zbliża- spektakl świąteczny dla dzieci"

“Ktoś się zbliża” – spektakl świąteczny dla dzieci

Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy logo

Zarówno akcja przedstawienia, jak i czas jego prezentacji przypada na okres świąt Bożego Narodzenia. My ludzie często tak mamy, że lubimy gonić za tym, co wytworne, luksusowe, wygodne, łatwe i na pozór doskonałe. Nie przepadamy za trudem, zwyczajnością i prostotą. Warto przytoczyć tu znane wszystkim i niejednokrotnie sprawdzone na własnej skórze przysłowie „Nie wszystko złoto, co się świeci”, które doskonale wpisuje się w tematykę tego przedstawienia. To historia małej Meli, która z niecierpliwością oczekuje tego wyjątkowego czasu i momentu, kiedy w salonie pojawi się pachnąca i pięknie ubrana choinka. W tym roku dziewczynka ustroi świąteczne drzewko ozdobami, które sama wybierze. Czy zdecyduje się na najbardziej eleganckie i okazałe? Jakiego wyboru dokona Mela?

Spektakl zaprezentowany zostanie przez Teatr Kołowrotek działający przy Kujawsko-Pomorskim Centrum Kultury w Bydgoszczy.
Przeznaczony dla widzów 4+
Bilety w cenie 15 zł dostępne w kasie KPCK i na biletyna.pl.

Termin: 21.12.2023 r.,  17:00

Miejsce: Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury

_

19 grudnia 2023 r.

Ryszard Karczewski
ryszard.karczewski@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7190251

Skip to content