Kreatywne oprowadzanie dorosłych po wystawach CSW

Kobieta o długich, czarnych włosach stoi na tle obrazu

Kreatywne oprowadzanie dorosłych po wystawach CSW

Województwo Kujawsko-Pomorskie

To już ostatni dzwonek by zobaczyć ekspozycje „Piękne ucieczki” Krzysztofa Marchlaka oraz „Wystaw się w CSW”. Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu w najbliższą niedzielę (23 kwietnia 2023 r.) zaprasza dorosłych na kreatywne oprowadzanie po wystawach.

„Piękne ucieczki” Krzysztofa Marchlaka – marzycielska eskapada w tajemnicze, zagadkowe miejsca, w podróż z portretowanymi przez artystę ludźmi sztuki, teatru, tancerzami, aktorami, a także z nieznajomymi, którzy zostają przez niego odmienieni, pokazani w magicznym świetle, z atrybutami i talizmanami podkreślającymi ich wewnętrzne piękno.

„Wystaw się w CSW”. Zobaczcie z jaką pasją są wykonane fotografie uczestników konkursu fotograficznego, który na stałe wpisał się już w kalendarz wydarzeń odbywających się w toruńskim Centrum Sztuki Współczesnej. Wystawa, która ma na celu stworzenie niezależnym fotografom okazji do zaprezentowania własnej twórczości szerszej publiczności – w ramach pokonkursowej wystawy odbywającej się w przestrzeni CSW.

Szczegółowe informacje na stronie CSW

Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu

Fot. Materiał promocyjny Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu
Źródło: www.kujawsko-pomorskie.pl

20 kwietnia 2023 r.

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7185675

Skip to content