Konsultacje teatralne online

Aktorzy w czasie próby teatralnej

Konsultacje teatralne online

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu zachęca nauczycieli, wychowawców, pracowników instytucji kultury oraz wszystkich pasjonatów teatru do udziału w konsultacjach teatralnych online z Agnieszką Zakrzewską, które będą odbywać się w każdy wtorek pomiędzy 11.00 a 13.00.

Pierwsze spotkanie online zaplanowane zostało na najbliższy wtorek (28 kwietnia), godz. 11.00-13.00. Aby porozmawiać z Agnieszką Zakrzewską, należy wysłać wiadomość na facebookowy profil WOAK-u. Będzie wtedy można porozumieć się za pomocą messengera z opcją wideo.

Agnieszka Zakrzewska – pedagożka teatru i animatorka kultury, specjalistka ds. teatru w WOAK-u. Ukończyła historię na UMK, pedagogikę teatru przy IT im. Z. Raszewskiego oraz IKP UW, a także Podyplomowe Studia Reżyserii Teatrów Dzieci i Młodzieży w AST im. St. Wyspiańskiego, Filia we Wrocławiu oraz Policealne Studium Edukacji i Praktyk Teatralnych w Toruniu. Jako aktorka i reżyserka związana była z Teatrem Wróbli oraz teatrem UW. Uczestniczka wielu szkoleń i projektów edukacyjno-artystycznych. Autorka licznych przedsięwzięć kulturalnych. Od lat prowadzi warsztaty dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych w każdym wieku.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7164588

Skip to content