Konsultacje online w zakresie pracy z seniorami

Konsultacje online w zakresie pracy z seniorami

Chcesz poznać metody twórczej pracy z osobami starszymi? Nie wiesz jak opracować ciekawy scenariusz zajęć edukacyjnych bądź aktywizujących dla seniorów? Brakuje ci pomysłów lub inspiracji do działań łączących pokolenia? Może chcesz poznać propozycje zdrowego ruchu przy muzyce albo ćwiczenia z przyborami? Uzyskać wskazówki i wzbogacić warsztat animatora seniorów, zgłębiać tajniki integrowania grupy i wspierania rozwoju osób 60+?

Umów się na konsultacje on-line z Alicją Usowicz, która odpowie na te lub inne pytania dotyczące pracy z osobami starszymi: tel. kom. 601 332 611; e-mail: alicja.usowicz@woak.torun.pl.

Możesz też skorzystać z dyżuru on-line – już w piątek (24 kwietnia) w godzinach 10.00-12.00 wyślij wiadomość na messengera WOAK-u. Pani Alicja odezwie się do Ciebie i będziecie mogli porozmawiać z opcją wideo.

Alicja Usowicz – animatorka kultury, animatorka społeczna, pedagog kulturalno-oświatowy, pedagog zabawy, trenerka i specjalistka w zakresie metod aktywizujących grupy osób w różnym wieku, szczególnie poprzez zabawę. Kieruje Działem Edukacji Artystycznej WOAK w Toruniu. Założyła i od 17 lat jest animatorką Centrum Aktywizacji Seniorów WOAK. Propagatorka aktywizujących metod pracy z grupą: pedagogiki zabawy, dramy, pedagogiki cyrku dziecięcego. Utworzyła i prowadzi młodzieżowy Cyrk Cool-Kids. Laureatka nagrody Ministra Kultury za szczególne osiągnięcia w dziedzinie animacji kultury.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7163717

Skip to content