„Konstytucja 3 Maja na tle epoki” – wykład online

„Konstytucja 3 Maja na tle epoki” – wykład online

Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu zaprasza na wykład online:„Konstytucja 3 Maja na tle epoki, który odbędzie się 28 kwietnia (środa) 2021 r. o godzinie 17.00. Wygłosi go Maria Jadczak, nauczycielka z V LO w Toruniu i Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcącego.

Udział w wykładzie jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. Zapisy na wydarzenie zostaną zakończone co najmniej godzinę przed jego rozpoczęciem.

Jest to już czwarte wydarzenie zorganizowane przez naszą Bibliotekę  w ramach cyklu „Świętujemy w doborowym towarzystwie”, który jest jednym z naszych sposobów na świętowanie, przypadającego w tym roku, jubileuszu stulecia Biblioteki Pedagogicznej im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu.

Wykład będzie dotyczył porównań między konstytucją amerykańską z 1787 r., polską z 1791 r. i francuską z 1791 r. oraz odnosił się będzie do najnowszej literatury przedmiotu. 

Formularz rejestracyjny

Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu

20 kwietnia 2021 r.

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7160334

Skip to content