Konkursy Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu

Zawilec

Konkursy Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu

„Lubię tu być… na zielonym!” to temat marszałkowskiego konkursu skierowanego do przedstawicieli prasy, radia, telewizji oraz mediów internetowych, w którym nagrodzeni zostaną autorzy materiałów promujących walory przyrodnicze województwa kujawsko-pomorskiego. Zgłoszenia można nadsyłać do 15 października. Zwycięzcy otrzymają vouchery podróżne.

Cel konkursu to wyróżnienie dziennikarzy przygotowujących artykuły, audycje i blogi/wideoblogi ukazujące w ciekawy i inspirujący sposób tematykę przyrody na obszarach chronionych leżących na terenie województwa kujawsko-pomorskiego (w szczególności obszarach Natura 2000 oraz parków krajobrazowych).

Uczestnikami konkursu mogą być dziennikarze współpracujący z redakcjami, które mają swoje siedziby lub oddziały na terenie województwa kujawsko-pomorskiego oraz blogerzy. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest opublikowanie lub emisja zgłoszonych materiałów (w czasie od 1 lipca 2016). Nagrodami w konkursie są vouchery podróżne. Więcej informacji o ubiegłorocznej edycji konkursu tutaj.

Do pobrania:

 

Zapraszamy także do udziału w konkursie „Fundusze europejskie dla Kujawsko-Pomorskiego”.

Beata Krzemińska
Rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

KONTAKT:
Agnieszka Stańczak
Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Departament Środowiska

tel. 56 62 15 832
kom.: 728 494 596
e-mail: a.stanczak@kujawsko-pomorskie.pl

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7013609