Konkurs „Życie i działalność Jana Pawła II w oczach współczesnej młodzieży”

Jan Paweł II

Konkurs „Życie i działalność Jana Pawła II w oczach współczesnej młodzieży”

W związku z 100 rocznicą urodzin Papieża Polaka oraz ustanowieniem roku 2020 Rokiem Świętego Jana Pawła II serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież ze szkół podstawowych oraz średnich do udziału w konkursie „Życie i działalność Jana Pawła II w oczach współczesnej młodzieży”.

Konkurs składa się z dwóch etapów:

Etap I – test jednokrotnego wyboru składający się z 50 pytań.

Test będzie dostępny przez 45 min – 18.05.2020 od godz. 16.00. Aby otrzymać dostęp do testu należy się wysłać zgłoszenie na adres e-mail konkurs.jp2@byd.pl (imię i nazwisko oraz adres e-mail – zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do dnia 17 maja włącznie).

Pytania będą dotyczyć całego życia i działalności Karola Wojtyły. Piątka uczestników z największą liczbą punktów zakwalifikuje się do kolejnego etapu – brany pod uwagę będzie również czas wykonania testu.

Etap II – Finał – 07.06.2020

Piątka uczestników zobowiązanych będzie do zalogowania się na aplikacji Microsoft Teams. Każdy z finalistów wylosuje 10 z puli 100 pytań i będzie zdalnie udzielać odpowiedzi ustnej przed osobą prowadzącą konkurs. Osoba z największą liczbą poprawnych odpowiedzi zostaje zwycięzcą konkursu.

Dla wszystkich laureatów czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe!

Nagroda główna:
Bezpłatny rok studiów na wybranym kierunku
w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu można uzyskać pod adresem jan.chesy@byd.pl

Fot. Pixabay

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6869218