Konkurs z okazji Międzynarodowego Dnia Pizzy w Galerii Dziecka

Konkurs z okazji Dnia Pizzy

Konkurs z okazji Międzynarodowego Dnia Pizzy w Galerii Dziecka

Z okazji przypadającego wkrótce, bo już 9 lutego, Międzynarodowego Dnia Pizzy Galeria i Ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka zaprasza dzieci i młodzież do udziału w okolicznościowym konkursie plastycznym na projekt niezwykłej, oryginalnej, wyimaginowanej pizzy. Wykonane w dowolnej technice – przy użyciu jakichkolwiek narzędzi i materiałów – koliste kompozycje mają być pretekstem do śmiałych rozwiązań plastycznych, zachętą do podzielenia się swoją pomysłowością i inwencją twórczą.

Niech nie ograniczają nas widziane (i spożywane) wcześniej, serwowane w pizzeriach margherity, marinery czy fungi. Wasze pizze mogą składać się z dowolnych, niekoniecznie jadalnych elementów. Warto zaszaleć !
Ze względu na obowiązujące obostrzenia konkurs przeprowadzony zostanie w trybie online.

Sfotografowane prace należy przesłać na adres mailowy Galerii: kontakt@galeriadziecka.com do dnia 7 lutego. Z przesłanego materiału powstanie wirtualna wystawa, która od 9 lutego będzie dostępna na stronie internetowej Galerii.

Ponadto autorzy trzech najciekawszych, najbardziej oryginalnych prac otrzymają nagrody w postaci pizzy ufundowanej przez  METROPOLIS Łazienna 26.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl


Liczba odwiedzin:

5,742,229