Konkurs “Włocławki – Nowa Odsłona 2022”

Konkurs “Włocławki – Nowa Odsłona 2022”

logo Galeria Sztuki Współczesnej we Włocławku          Urząd Miasta Włocławek logo

„Włocławki – Nowa Odsłona” to ogólnopolski konkurs na małą formę użytkową, adresowany jest przede wszystkim do artystów plastyków oraz studentów uczelni artystycznych, którzy nie krępując swojej wyobraźni, mogą zaprezentować wizje na „Włocławki” w nowej odsłonie.

Galeria Sztuki Współczesnej we Włocławku wraz z Gminą Miasta Włocławek – Urząd Miasta Włocławek zaprasza do udziału w trzeciej edycji ogólnopolskiego konkursu na małą formę użytkową “Włocławki – Nowa odsłona”.

Konkurs jest jednoetapowy i ma charakter konkursu otwartego ze szczególnym uwzględnieniem studentów wzornictwa, grafiki użytkowej, rzeźby, ceramiki, szkła, tkaniny, ubioru itp., oraz projektantów, firm projektowych i plastyków.

Przedmiotem konkursu jest projekt małej formy użytkowej lub dekoracyjnej (biżuterii, akcesoriów biurowych, małej formy rzeźbiarskiej i innych przedmiotów o gabarytach do 20 cm wysokości i do 20 cm szerokości) nawiązującej do tradycyjnych wyrobów fajansowych, tzw. ”włocławków”, których charakterystycznym elementem graficznym jest motyw kwiatowy z różą.

Sponsorem pierwszej nagrody w konkursie jest GEBERIT PRODUKCJA.

Regulamin: wloclawki.galeriasztuki.wloclawek.pl

 

Źródło: galeriasztuki.wloclawek.pl

28 kwietnia 2022 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7165153

Skip to content