Konkurs w czasach zarazy

Konkurs w czasach zarazy

Wydawnictwo Literatura zaprasza dzieci do wzięcia udziału w wakacyjnym konkursie. Na zdjęcia, filmy, prace plastyczne i krótkie opowiadania Wydawnictwo czeka do 31 sierpnia. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 17 września.

Zaproszenie Wydawnictwa do udziału w konkursie:

“Opowiedzcie nam, jak zmieniło się Wasze życie na skutek pandemii koronawirusa. Wszyscy wiemy, że nie było łatwo! Niektórzy z nas, na słowo ‘kwarantanna’ reagują gęsią skórką. No cóż, trzeba było sobie JAKOŚ poradzić… a kreatywności z pewnością nam nie zabrakło! 😉 Przedstawcie nam, w jaki sposób dawaliście sobie radę z codziennymi sprawami i ograniczeniami. A może odkryliście jakieś dobre strony sytuacji, w której się wszyscy znaleźliśmy? Możecie nam o tym opowiedzieć w dowolny sposób”.

Dla autorów najbardziej oryginalnych prac przygotowano atrakcyjne nagrody:

–  za zdobycie pierwszego miejsca – 6 książek z autografami Autorów

– za zdobycie drugiego miejsca – 4 książki z autografami Autorów

– za zdobycie trzeciego miejsca – 2 książki z autografami Autorów

– za wyróżnienie w konkursie – książka z autografem Autora.

Prace należy przesyłać drogą mailową na adres: promocja@wydawnictwoliteratura.pl, lub pocztą tradycyjną, na adres: Wydawnictwo Literatura, ul. Srebrna 41, 91-334 Łódź.

Link do wydarzenia na Facebooku.

Regulamin konkursu.

Źródło: Wydawnictwo Literatura

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7163705

Skip to content