Konkurs “Trzeci wymiar edukacji” – wręczenie nagród

Konkurs “Trzeci wymiar edukacji” – wręczenie nagród

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy, placówka akredytowana - logoMiło nam poinformować, że 11 kwietnia 2024 r. w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom Wojewódzkiego Konkursu Trzeci Wymiar Edukacji.

Pierwsze miejsce zajął nauczyciel Łukasz Bazelak z uczniem Miłoszem Chruszczewskim ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Maksymilianowie za zaprojektowanie i wydrukowanie świecznika adwentowego.

Drugie miejsce przypadło w udziale nauczycielowi Błażejowi Kaczanowi oraz uczniom Tomaszowi Śliwińskiemu, Dominikowi Rosiakowi, Szymonowi Gliwińskiemu ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Solcu Kujawskim za zaprojektowanie i wydrukowanie zegara ściennego z logotypem szkoły.

Trzecie miejsce zajął nauczyciel Łukasz Borzych wraz z uczniem Marcelim Joachimiakiem ze Szkoły Podstawowej im. Agaty Mróz w Niemczu za zaprojektowanie i wydrukowanie deszczowej chmurki.

Wszystkie projekty okazały się niezwykle funkcjonalne i użyteczne.

Fundatorami nagród dla nauczycieli i uczniów byli: Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Kujawsko-Pomorskie Kuratorium Oświaty oraz Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy.

Laureatom pięknie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kreowaniu otaczającej nas rzeczywistości poprzez projektowanie i drukowanie 3D.

 

Opracował: R. Preus

Fot. KPCEN w Bydgoszczy – od lewej Łukasz Bazelak, Błażej Kaczan, Łukasz Borzych, Robert Preus

_

12 kwietnia 2024 r.

Ryszard Karczewski
ryszard.karczewski@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7129245