Konkurs „Przyszłość jest dziś: Misja Ziemia”

Konkurs „Przyszłość jest dziś: Misja Ziemia”

Centrum Nauki Kopernik logo          

Wyjątkowa szansa dla wszystkich szkół sieci ESA!

Trenerzy Centrum Nauki Kopernik mogą przyjechać do Waszej szkoły i specjalnie dla Waszych uczniów przeprowadzić pasjonujące dwugodzinne warsztaty. Ich tematem będą zmiany klimatu i bioróżnorodności na przykładzie Puszczy Białowieskiej.

Brzmi ciekawie?

Wysyłajcie swoje zgłoszenia! Wystarczy, że do 10 lutego 2023 r. prześlecie krótki materiał wideo, w którym w ciekawy i kreatywny sposób odpowiecie na pytanie: „Dlaczego to w Waszej szkole powinny się odbyć zajęcia dotyczące zmiany klimatu?”.

Ze względu na tematykę i zakres warsztatów konkurs skierowany jest do uczniów najstarszych klas szkoły podstawowej (7–8) i szkół ponadpodstawowych.

Wszystkie szczegóły, regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdziecie w zakładce konkursowej na stronie: Konkurs.

Organizatorzy czekają na Wasze zgłoszenia! Powodzenia!

 

 


Warsztaty są częścią programu edukacyjnego „Przyszłość jest dziś” realizowanego przez KPRM, NASK i Centrum Nauki Kopernik w ramach projektu „Kampanie edukacyjno-informacyjne” i są związane z drugim modułem wystawy pod nazwą „Przyszłość jest dziś: Misja Ziemia”, realizowanej przez Centrum Nauki Kopernik, współfinansowanej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.

 

Źródło: esa.nask.pl
Graf. esa.nask.pl

21 grudnia 2022 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7023716