Konkurs plastyczny – „Wakacyjna przygoda”

Konkurs plastyczny – „Wakacyjna przygoda”

Wąbrzeski Dom Kultury zaprasza do udziału w konkursie plastycznym „Wakacyjna przygoda”. Inicjatywa skierowana jest do dzieci w wieku przedszkolnym i uczniów szkół podstawowych z województwa kujawsko-pomorskiego. Prace można przesyłać do 25 września 2020 r.

Celem konkursu jest rozwijanie inwencji twórczej, kreatywności i aktywności wśród uczestników konkursu, popularyzacja działań plastycznych i poszerzanie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych, kształcenie umiejętności posługiwania się środkami komunikacji niewerbalnej.

Wystarczy wykonać pracę plastyczną nawiązującą do tematu „Wakacyjna przygoda”, na której pokażecie jak spędziliście swój wolny czas. ??

Jury będzie oceniać Waszą kreatywność, pomysłowość i oczywiście ogólny wyraz artystyczny.

Pracę należy przesłać na adres WDK, ul. Wolności 47, 87-200 Wąbrzeźno. Natomiast zdjęcie wykonanego rysunku wraz z załącznikami mailowo na adres: polkowska@wdkwabrzezno.pl lub tywanek@wdkwabrzezno.pl

Więcej informacji i regulamin: TUTAJ

Fot. Pixabay
Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7164644

Skip to content