Konkurs pieczątkowy

konstelacje dobrych miejsc - logo

Konkurs pieczątkowy

Zbieraj pieczątki, wygrywaj nagrody!
Po raz kolejny zapraszamy Was do udziału w Konkursie pieczątkowym. Do każdej książeczki paszportowej dołączona jest karta konkursowa, na której należy zbierać pieczątki z odwiedzanych miejsc, polecanych w tegorocznym Paszporcie Turystycznym.
Książeczkę Paszportu można otrzymać w Informacjach Turystycznych, u Partnerów kampanii oraz w siedzibie Organizatora (zobacz listę).
Pieczątki można uzyskać w tzw. Punktach pieczątkowych. W tym roku, odwiedzając je wszystkie, można zebrać na karcie konkursowej aż 51 stempli!

Konkurs polega na:
– zebraniu pieczątek z miejsc promowanych w Paszporcie Turystycznym;
– napisaniu rekomendacji promującej ulubioną Konstelację – jedną z dziewięciu, które znalazły się w Paszporcie 2018.

Nagrodami w Konkursie są vouchery upoważniające do pobytu w ciekawych miejscach województwa kujawsko-pomorskiego lub do zwiedzania atrakcji turystycznych oraz pozostałe nagrody.
Aby ubiegać się o vouchery pobytowe lub do atrakcji turystycznych, należy zebrać minimum 20 pieczątek z minimum pięciu różnych tras zwiedzania – Konstelacji, ujętych w tegorocznym Paszporcie oraz w maksymalnie trzech zdaniach polecić swoją ulubioną Konstelację.
W przypadku ubiegania się o pozostałe nagrody należy zebrać minimum 10 pieczątek z minimum trzech różnych tras zwiedzania – Konstelacji, ujętych w tegorocznym Paszporcie oraz w maksymalnie trzech zdaniach polecić swoją ulubioną Konstelację.

Regulamin konkursu

Organizatorami akcji jest Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna oraz Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Kampania finansowana jest w ramach projektu: „Edukacja społeczności zamieszkujących obszary chronione województwa kujawsko-pomorskiego: Lubię tu być… na zielonym!” współfinansowanego ze środków Programu Infrastruktura i Środowisko w ramach działania 2.4: Ochrona przyrody i edukacja ekologiczna POIiŚ 2014-2020.

Źródło: kujawsko-pomorskie.travel oraz kujawsko-pomorskie.pl 
Paszport turystyczny

Ryszard Karczewski
ryszard.karczewski@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7013567