Konkurs „Perły Polskiej Przyrody”

Konkurs „Perły Polskiej Przyrody”

Konkurs „Perły Polskiej Przyrody”

Wdecki Park Krajobrazowy serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Perły Polskiej Przyrody”.

Konkurs fotograficzny ma na celu prezentację różnorodności przyrodniczej Polski poprzez przybliżenie szerokiemu gronu odbiorców walorów przyrodniczych naszego kraju. Fotografia staje się nie tylko relacją z obserwacji natury i fascynacji zjawiskami przyrodniczymi, ale także osobistą narracją łączącą niezwykłości świata przyrody z artystyczną wrażliwością i umiejętnością przekazywania obrazu za pomocą obiektywu aparatu fotograficznego, dającego możliwość podziwiania niesamowitych przedstawień natury.

Zachęcamy do włączenia się w tę niecodzienną inicjatywę, jaką jest promocja różnorodności polskiej przyrody, a także okazja do promocji własnej twórczości artystycznej.

Link do regulaminu konkursu:
http://parki.kujawsko-pomorskie.pl/…/wpk-konkurs-foto-regul…

Link do karty zgłoszeniowej:
http://parki.kujawsko-pomorskie.pl/…/wpk…/karta-zgloszeniowa

Czas trwania konkursu: 17.08-17.10.2018

Źródło:
http://parki.kujawsko-pomorskie.pl/wpk/historia-parku/wydarzenia-i-informacje/1956-ii-edycja-ogolnopolskiego-konkursu-fotograficznego-perly-polskiej-przyrody

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7181658

Skip to content