Konkurs „Odkrywca” z włocławskim akcentem

Konkurs „Odkrywca” z włocławskim akcentem

Urząd Miasta Włocławek

Pasjonaci przyrody, ambasadorzy lokalnej historii i tradycji, działający na rzecz popularyzacji krajoznawstwa i rozwoju gospodarki turystycznej Kujaw i Pomorza to tegoroczni laureaci marszałkowskiego konkursu „Odkrywca”. Wiedzą, jak promować nasz region w kraju i za granicą, jak zainteresować ofertą turystyczną mieszkańców i gości odwiedzających województwo – informuje serwis kujawsko-pomorskie.pl.

Wyróżnionym w kategorii „działalność na rzecz rozwoju turystyki i popularyzacji krajoznawstwa” został Lech Wojciech Krajewski. Od 59 lat jest członkiem Oddziału Kujawskiego Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego we Włocławku, od 26 lat jego prezesem, organizatorem i pomysłodawcą odbywającego się od 34 lat Ogólnopolskiego Spływu Kajakowego rzeką Zgłowiączką, a także inicjatorem setek rajdów pieszych, zlotów, spływów i spotkań, organizatorem konkursów turystycznych.

Pełna informacja na ten temat: www.kujawsko-pomorskie.pl

Źródło: wloclawek.pl

Fot. Spływ Zgłowiączką Orle – Włocławek (źródło: http://wloclawek.pttk.pl/)

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7039538