Konkurs Odkrywamy Talenty 2020 rozstrzygnięty

02 Cze Konkurs Odkrywamy Talenty 2020 rozstrzygnięty

Z przyjemnością informujemy, że Konkurs Odkrywamy Talenty 2020 został rozstrzygnięty. Kolejna edycja konkursu dla nauczycieli, organizowanego przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku,  odbyła się w innych warunkach funkcjonowania szkół, ale zaowocowała ciekawymi i innowacyjnymi prezentacjami pracy z dziećmi i młodzieżą.

Głównym celem konkursu jest propagowanie nauczycielskich inicjatyw w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień uczniów oraz indywidualnego podejścia do ich rozwoju osobistego i zawodowego. Tegoroczni uczestnicy przedstawili  prowadzone przez siebie zajęcia, zrealizowane projekty edukacyjne i pracę kół zainteresowań rozwijających uczniowskie pasje i talenty.

Komisja Konkursowa na posiedzeniu w dniu 28 maja 2020 dokonała oceny nadesłanych prezentacji uwzględniając kryteria Regulaminu konkursu:

– widoczny i efektywny proces działań podejmowanych przez nauczycieli

– innowacyjność metod i form pracy z uczniem uzdolnionym

– sposób ujęcia tematu.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział. Wręczenie nagród odbędzie się w Centrum 18 czerwca 2020 roku.

Wyniki konkursu dostępne są w zakładce Konkursy/Odkrywamy Talenty 2020

 

Oprac. Dorota Łańcucka, KPCEN we WłocławkuPomoc | Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

Licznik odwiedzin:

2,441,648