Konkurs na najlepszy logotyp drużyny Pucharu Tymbarku

Chłopiec i dziewczyna w koszulkach Tymbark z uniesionymi rękoma.

Konkurs na najlepszy logotyp drużyny Pucharu Tymbarku

Logo PZPNOrganizatorem konkursu, odbywającego się w ramach XXIV edycji Pucharu Tymbarku, jest Polski Związek Piłki Nożnej. Konkurs trwa w dniach od 4 września 2023 r. do 31 maja 2024 r. Mogą w nim wziąć udział drużyny (zgłaszane przez trenerów), które reprezentują szkoły podstawowe.

Konkurs polega na stworzeniu i nadaniu drużynie zgłoszonej do Pucharu Tymbarku oryginalnego logotypu. Nadawane drużynom logotypy nie mogą nawiązywać do logotypów klubów sportowych, powinny być wolne od wulgaryzmów i treści powszechnie uznanych za obraźliwe, a także od treści mogących obrazić uczucia lub przekonania innych osób bądź naruszających prawa osób trzecich (w tym w szczególności dobro osobiste i prawa autorskie).

Zwycięzcą zostanie uczestnik, którego zgłoszenie konkursowe zostanie najwyżej ocenione w głosowaniu internautów na stronie konkursowej.

Nagrodzona w konkursie zostanie szkoła podstawowa, którą reprezentuje zwycięska drużyna. Nagrodą jest bon o wartości pięciu tysięcy złotych na zakup sprzętu sportowego.

Regulamin konkursu

_

13 grudnia 2023 r.

Ryszard Karczewski
ryszard.karczewski@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7190250

Skip to content