Konkurs Fotograficzny pt. ,,Twierdza Toruń w obiektywie”

aparat fotograficzny trzymany przez rozmytą postać

Konkurs Fotograficzny pt. ,,Twierdza Toruń w obiektywie”

Muzeum Okręgowe w Toruniu

Muzeum Twierdzy Toruń przygotowało dla wszystkich wielbicieli obiektów fortecznych konkurs fotograficzny  pt. „Twierdza Toruń w obiektywie”. Muzeum Okręgowe w Toruniu zachęca do wykonania zdjęć, na których są wszelkie toruńskie fortyfikacje, znane i mniej znane, opuszczone i zaadaptowane – słowem wszystkie.

Maksymalnie trzy prace konkursowe autorzy powinni przesłać w formie plików JPG na adres e-mail: torun@gmail.com , do dnia 31 sierpnia 2023 r. wraz z wypełnionym zgłoszeniem konkursowym (Załącznik nr 1)

Organizatorem konkursu jest Muzeum Okręgowe w Toruniu. W konkursie mogą wziąć udział osoby, które na dzień 1 czerwca 2023 r. ukończyły 10 rok życia, z czego dzieci do 18 roku życia wyłącznie po dostarczeniu oświadczenia opiekuna (Załącznik nr 2).
Fotografie mogą przedstawiać również Was i Waszych znajomych (pod warunkiem, że zgodzą się na publikację wizerunku – Załącznik nr 3) oraz zwierzaki, z którymi spacerujecie po obiektach toruńskiej twierdzy.
Osoby biorące udział w konkursie powinny zapoznać się z Regulaminem Konkursu Fotograficznego, dostępnym poniżej pod linkiem oraz wypełnić poniższe załączniki.

Wszystkie potrzebne informacje znajdują się w Regulaminie Konkursu Fotograficznego

Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi 16 września 2023 r. podczas obchodów Europejskich Dni Dziedzictwa.

8 sierpnia 2023 r.

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7118313