Konkurs fotograficzny: #Covidoki czyli widoki z czasów Covid-19

Konkurs fotograficzny Covidoki czyli widoki z czasów Covid-19

Konkurs fotograficzny: #Covidoki czyli widoki z czasów Covid-19

Centrum Kultury Dwór Artusa

Dwór Artusa w Toruniu zaprasza młodzież powyżej 16 roku życia oraz osoby dorosłe do sfotografowania swoich toruńskich impresji z czasów pandemicznych, także tych uchwyconych w przestrzeni publicznej. #Covidoki, czyli widoki z czasów Covid-19 to konkurs, w którym nagrodzone zostaną zdjęcia wykonane aparatami fotograficznymi, smartfonami (lub inną techniką fotograficzną), które pokazują zdjęcia z czasów pandemii.

Maseczki, płyny do dezynfekcji, tabliczki dotyczące rygoru sanitarnego, pierwsze wizyty w restauracjach, czy spotkania w najbliższym gronie – a jak Wy zapamiętacie wiosnę 2020 roku?

Konkurs trwa od 4.06. do 18.06 do godziny 12.00. W podanym czasie zdjęcia należy wysłać na adres e-mail: piotr.drozdowski@artus.torun.pl lub przez fanpage Dworu Artusa na Facebooku

Od 20.06 do 24.06 (do godziny 14.00) trwać będzie głosowanie internautów na najciekawsze prace. Ta, która zdobędzie największą liczbę reakcji, otrzyma nagrodę od Dworu Artusa. Ogłoszenie wyników nastąpi 24 czerwca.

Konkurs adresowany dla osób, które ukończyły 15 lat. Szczegółowe informacje w regulaminie na stronie organizatora – tutaj.

Fot. Dwór Artusa

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7181661

Skip to content