Konkurs dla dziennikarzy i blogerów

Liski - fot. Daniel Pach

Konkurs dla dziennikarzy i blogerów

Województwo Kujawsko-Pomorskie

Zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego, w imieniu którego działają Gabinet Marszałka i Departament Środowiska Urzędu Marszałkowskiego, czeka do 14 sierpnia na materiały przedstawicieli prasy, radia, telewizji oraz mediów internetowych, promujące walory przyrodniczego województwa kujawsko-pomorskiego. To już czwarta edycja marszałkowskiego konkursu „Lubię tu być… na zielonym”. Zwycięzcy otrzymają vouchery podróżne.

Celem konkursu jest wyróżnienie dziennikarzy przygotowujących artykuły, audycje i blogi/wideoblogi ukazujące w ciekawy i inspirujący sposób tematykę przyrody na obszarach chronionych leżących na terenie województwa kujawsko-pomorskiego (w szczególności obszarach Natura 2000 oraz parków krajobrazowych).

Uczestnikami konkursu mogą być dziennikarze współpracujący z redakcjami, które mają swoje siedziby lub oddziały na terenie województwa kujawsko-pomorskiego oraz blogerzy.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest opublikowanie lub emisja zgłoszonych materiałów (w czasie od 1 lipca 2016 roku). Nagrodami w konkursie są vouchery podróżne o wartości od 1,1 do 3,5 tysiąca złotych brutto.

Dokumenty do pobrania:

 

Fot. Daniel Pach

Ryszard Karczewski
ryszard.karczewski@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7039464