“Konkretne kroki, realne działania” – warsztaty recyklingowe w Bibliotece Miejskiej w Inowrocławiu

“Konkretne kroki, realne działania” – warsztaty recyklingowe w Bibliotece Miejskiej w Inowrocławiu

Konkretne kroki, realne działania

Działań proekologicznych w Bibliotece Miejskiej w Inowrocławiu ciąg dalszy. Po warsztatach przyrodniczo-kulinarnych i malarskich w plenerze wracamy do tematu zero-waste. Tym razem przygotowaliśmy dla Was zajęcia szycia woreczków (do warzyw czy owoców), etui wielokrotnego użycia z materiałów, dostępnych w każdym domu. Spotkania poprowadzi Agnieszka Rogaszewska, doświadczona krawcowa recyklingowa, rozwijająca idee ekonomii cyrkularnej, założycielka Fundacji Alternatywnej. Jej celem jest ponowne „zaangażowanie” do życia przedmiotów, które „wyszły już z obiegu”, niekoniecznie w tej samej roli.

  W bezpłatnych zajęciach będą mogły uczestniczyć osoby dorosłe oraz dzieci w wieku powyżej 10 lat (mile widziany rodzic z dzieckiem). Odbędą się 4 spotkania, raz w tygodniu, po 2 godziny (wtorki 22, 29 września i 6, 13 października w godz. 1700–1900 ) w Saloniku Literacko-Artystycznym Biblioteki Miejskiej. Ilość miejsc ograniczona, zapisy osobiście w Wypożyczalni dla Dorosłych lub telefonicznie pod nr tel. (52)  357 93 89.

Akcja organizowana w ramach  projektu „Przebudzeni do działania” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Dominika Wojtasińska
Dominika.Wojtasinska@kpcen-torun.edu.pl

Organizacja: KPCEN w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7164601

Skip to content