Konferencja online Jakoś czy jakość? Zdalna edukacja

Webinar konferencja oline

Konferencja online Jakoś czy jakość? Zdalna edukacja

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy  jako partner zaprasza 9 maja 2020 roku na pierwszą w Polsce OGÓLNOPOLSKĄ, WIRTUALNĄ KONFERENCJĘ EDUKACYJNĄ, podczas której zajmiemy się JAKOŚCIĄ w zdalnej edukacji, aby skutecznie wspomóc nauczycieli i rodziców oraz odciążyć uczniów.

Zapraszamy dyrektorów szkół, nauczycieli przedmiotów, wychowawców, pedagogów i psychologów szkolnych, którzy potrzebują wsparcia, inspiracji i przykładów dobrych praktyk, oraz wszystkich, którym zależy na rozwijaniu jakości zdalnego nauczania.

Wierzymy, że zdalna edukacja może wiązać się z dobrą JAKOŚCIĄ. Istnieją sprawdzone rozwiązania metodyczne, oparte na badaniach naukowych i praktycznych doświadczeniach.

Wspólnie stwórzmy model edukacji, który będzie dobry, efektywny dla naszych dzieci, dla rodziców i oczywiście dla nauczycieli. Podczas konferencji mamy do dyspozycji 8 wykładów, 24 warsztaty, 20 prelegentów oraz około 1500 minut nagrań.

Jest to pierwsza z serii konferencji wirtualnych, których celem jest przekazanie uniwersalnej (do zdalnej i stacjonarnej edukacji) wiedzy o nowoczesnej edukacji.

Tu znajdziesz niezbędne informacje i szczegóły:
https://www.landpage.co/jakos-czy-jakosc-konferencja

Oprac. M. Chylebrant-Karolak

Fot. Canva

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7164401

Skip to content