Konferencja o zdrowiu psychicznym młodzieży

Konferencja o zdrowiu psychicznym młodzieży

logo KPCEN Toruń i województwa kujawsko-pomorskiego

Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy i gmina miasta Toruń organizują konferencję o zdrowiu psychicznym młodzieży, na którą KPCEN w Toruniu zaprasza jako partner wydarzenia.

Konferencja odbędzie się w dniach 20-21 maja br. w budynku Centrum Innowacyjnej Edukacji (MW2) przy ul. Władysława Łokietka 1-3.

  • Pierwszy dzień konferencji, 20 maja, jest skierowany do młodzieży – zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych na warsztaty prowadzone przez psychologów, lekarzy oraz edukatorów Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy. Zajęcia będą dotyczyły rozwiązywania konfliktów z rodzicami, “ukrywania się pod maskami”, przemocy słownej, hejtu. Warsztaty są przygotowane dla maksymalnie 36 osób. Obowiązują zapisy, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń: Zapisy na warsztaty 20.05.2024
  • Drugiego dnia, 21 maja, zapraszamy na wykłady i warsztaty nauczycieli, pedagogów, wychowawców, psychologów, studentów, rodziców i opiekunów prawnych młodzieży. Tematyka zajęć dotyczyć będzie sytuacji nastolatka w kryzysie oraz jawnych i ukrytych elementów pracy z młodzieżą, relacji w edukacji, ABC pomocy psychologicznej oraz przemocy słownej i hejtu. Obowiązują zapisy, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń: Zapisy na wykłady i warsztaty 21.05.2024 Uczestnicy otrzymają certyfikaty sygnowane przez KPCEN w Toruniu i Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy.

 

Udział w konferencji jest bezpłatny. Więcej informacji: strona www Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy

Partnerzy wydarzenia: Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu, Uniwersytet WSB Merito w Toruniu, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Toruniu.

Przerwa kawowa jest sponsorowana przez Departament Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Dominika Wojtasińska
Dominika.Wojtasinska@kpcen-torun.edu.pl

Organizacja: KPCEN w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7181621

Skip to content