Konferencja KPCEN w Toruniu o (d)ocenianiu doceniona

Konferencja KPCEN w Toruniu o (d)ocenianiu doceniona

Konferencja (D)ocenianie w szkole?!, którą dla Państwa zorganizowaliśmy 18 października, już za nami. Honorowy patronat nad nią objęli Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty.

Dziękujemy za liczny udział – obecnych było 323 nauczycieli!

Celem konferencji była popularyzacja sposobów wsparcia ucznia poprzez docenianie z uwzględnieniem wewnątrzszkolnego systemu oceniania.

Informacje zwrotne uzyskane od Państwa są dla nas bezcenne: „każdy nauczyciel powinien wziąć udział w takiej konferencji… i działać wg przekazanych wskazówek”, „Pani Żylińska była niesamowita”, „Panie Szulc i Żylińska super”, „dziękuję za wzbudzenie we mnie refleksyjności”, „bardzo podobało mi się szkolenie o ocenianiu, jego negatywnym wpływie na ucznia”, „super ostatnia część dotycząca rodziców”, „bardzo pozytywne szkolenie, motywujące do zmiany podejścia do nauczania oraz rozmów z rodzicami i uczniami, a także dbania o siebie”.

We współpracy z Biblioteką Pedagogiczną im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu przygotowaliśmy materiały do lektury. Załączamy link z bibliografią przygotowaną przez bibliotekę.

Bibliografia Biblioteki Pedagogicznej

Dominika Wojtasińska
Dominika.Wojtasinska@kpcen-torun.edu.pl

Organizacja: KPCEN w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7181760

Skip to content