Konferencja “Ethical, Smart and Safe: Navigating the Digital World of Tomorrow”

Konferencja “Ethical, Smart and Safe: Navigating the Digital World of Tomorrow”

Fulbright Poland - logo

Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta zaprasza do udziału w konferencji pt. Ethical, Smart and Safe: Navigating the Digital World of Tomorrow.

Technologia otacza nas w najdrobniejszych aspektach naszego życia, a jutro najprawdopodobniej będzie jeszcze bardziej wszechobecna. Niezależnie od tego, czy spacerujemy po mieście, robimy zakupy online, pracujemy nad poprawą naszej kariery, czy po prostu szukamy rozrywki lub informacji, technologia się przydaje, a algorytmy podążają za nami wszędzie.

Jak poruszać się w krajobrazie technologii medialnych przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa osobistego? Czy możemy być jednocześnie mądrzy i etyczni podczas korzystania z nowych mediów i jak to robić? Jak sprawić, by cyfrowy świat jutra odzwierciedlał różnorodność realnego życia? Zagłębmy się w te (i nie tylko) tematy podczas konferencji w Warszawie!

Podczas konferencji uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać wystąpień otwierających Marka Brzezińskiego, ambasadora Stanów Zjednoczonych w Polsce i Andrzeja Szeptyckiego, podsekretarza stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego, wystąpienia inauguracyjnego oraz dyskusji panelowych, a także wybrać spośród wybranych warsztatów praktycznych.

Formularz rejestracyjny

Program konferencji

 

Miejsce: Warszawa, Centralny Dom Technologii

Data: 11-12 kwietnia 2024 r.

Praktyczne wskazówki: Konferencja odbywa się w języku angielskim. Udział w konferencji jest bezpłatny, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Źródło: Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta

_

3 kwietnia 2024 r.

Ryszard Karczewski
ryszard.karczewski@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7023677