Konferencja „Efektywna współpraca szkół branżowych i technicznych z pracodawcami i samorządem terytorialnym”

Konferencja „Efektywna współpraca szkół branżowych i technicznych z pracodawcami i samorządem terytorialnym”

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku zaprasza do udziału w konferencji „Efektywna współpraca szkół branżowych i technicznych z pracodawcami i samorządem terytorialnym”.

Celem przedsięwzięcia jest popularyzowanie modelu współpracy szkół technicznych i branżowych z pracodawcami i samorządem terytorialnym w celu tworzenia profili kształcenia zawodowego adekwatnych do potrzeb rynku pracy.

Program konferencji wpisuje się w realizację długofalowych działań wynikających z polityki oświatowej państwa oraz w strategię rozwoju województwa kujawsko-pomorskiego Kujawsko-Pomorskie PLAN MODERNIZACJI 2020+ w priorytetach Konkurencyjna Gospodarka i Nowoczesne Społeczeństwo.

Konferencja adresowana jest do dyrektorów i nauczycieli szkół i placówek z województwa kujawsko-pomorskiego, pedagogów i doradców zawodowych, samorządowców, przedsiębiorców, reprezentantów samorządów uczniowskich i rad rodziców, uczniów szkół technicznych, a honorowy patronat nad imprezą objął Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki.

Zaproszenie z programem konferencji

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7010551