Konferencja Dzień Bezpiecznego Internetu 2021 online

Konferencja Dzień Bezpiecznego Internetu 2021 online

Polskie Centrum Programu Safer Internet już 9 lutego zaprasza nauczycieli, dyrektorów szkół, edukatorów i rodziców na konferencję z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu – w tym roku po raz pierwszy w 100% online.

Dzień Bezpiecznego Internetu ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do sieci, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania internetu.

 

 

DBI obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 roku.

Organizatorem wydarzenia w Polsce od 2005 roku jest Polskie Centrum Programu Safer Internet (PCPSI), które tworzą państwowy instytut badawczy NASK oraz Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę – realizatorzy unijnego programu „Łącząc Europę”. Partnerami wydarzenia są Fundacja Orange (partner główny) oraz Samsung, Facebook, Google i Librus.

Zgłaszania inicjatyw można dokonać do końca marca 2021 r. za pomocą elektronicznego formularza na stronie https://www.saferinternet.pl/dbi/zglos-inicjatywe-dbi.html.

W związku z pandemią COVID-19 podczas obchodów DBI 2021 szczególnie zachęcamy do organizacji inicjatyw z wykorzystaniem potencjału internetu w promocji bezpieczeństwa online.

Szczegółowy program już wkrótce.

Start 9 lutego o godz. 17.00.

Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na portalu społecznościowym Facebook

 

Źródło:

 

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7185674

Skip to content