Konferencja „Dziecko doświadczające traumy”

Konferencja „Dziecko doświadczające traumy”

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę logo

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę i prowadzone w Gdańsku Centrum Pomocy Dzieciom serdecznie zapraszają 30 marca 2022 r. w godz. 8.30-15.45 specjalistów różnych dziedzin wspierających dzieci pokrzywdzone przestępstwem na konferencję “Dziecko doświadczające traumy”.  Odbędzie się ona hybrydowo: w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego w Gdańsku oraz online. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Konferencja ma na celu upowszechnianie wiedzy i umiejętności w zakresie wspierania dzieci doświadczających traumy wynikającej z przemocy, której doświadczyło dziecko. Eksperci zaprezentują metody pracy z rodzicami/opiekunami wspierającymi dziecko oraz podkreślą wagę świadczonego przez nich wsparcia. Konferencja niewątpliwie przyczyni się do integracji środowiska specjalistów zajmujących się pomocą dzieciom pokrzywdzonym przestępstwem oraz do rozwoju współpracy interdyscyplinarnej.

– ZAPISY NA KONFERENCJĘ Z UDZIAŁEM STACJONARNYM: TUTAJ
– ZAPISY NA WYDARZENIE TRANSMITOWANE ONLINE: TUTAJ

Więcej: FDDS

Źródło i fot.: FDDS

2 marca 2022 r.

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7185678

Skip to content