Konferencja dotycząca wspomagania rozwoju dziecka

Konferencja dotycząca wspomagania rozwoju dziecka

Uniwersytet Mikołaja  Kopernika, Wydział Nauk Pedagogicznych, Katedra Logopedii oraz Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy mają przyjemność zaprosić na konferencję naukową: Wspomaganie rozwoju dziecka w środowisku przedszkolnym i szkolnym. Współpraca z rodzicami.

Konferencja odbędzie się 8 czerwca 2018 r. (piątek) w godzinach 9:00-12:30 w Centrum Dialogu w Toruniu.

Celem konferencji jest podjęcie dyskusji na temat wspomagania rozwoju dziecka poprzez współpracę środowiska przedszkolnego, szkolnego z domowym. Przedszkole, Szkoła i Rodzina są najważniejszymi miejscami dla dziecka, ponieważ to właśnie tu zachodzą procesy pedagogiczne. Organizowana  konferencja wynika z potrzeby podkreślenia wartości udziału Rodziny w środowisku szkolnym. Podczas wydarzenia zostanie poruszony temat wychowania naturalnego i kulturowego. Ponadto zwrócona zostanie także uwaga na wzorzec komunikacji istotny w tworzeniu relacji.

Idea konferencji wpisuje się w priorytet Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty na rok szkolny 2017/2018 „Rodzice jako ważny partner funkcjonowania szkoły we wszystkich obszarach jej działania”.

Konferencja jest skierowana do nauczycieli przedszkoli, szkół podstawowych, logopedów, psychologów i pedagogów.

Zapisy na konferencję trwają do 5 czerwca 2018 r., wchodząc na stronę: wspomaganierozwoju.umk.pl i postępując zgodnie z instrukcją.

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7039562