Konferencja “Cyfrowa edukacja w szkole podstawowej”

Konferencja “Cyfrowa edukacja w szkole podstawowej”

W dniu 23 maja 2018 roku o godzinie 10.00 w Auli Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, pod honorowym Patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego oraz Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty Marka Gralika, odbędzie się I Konferencja pod nazwą: „Cyfrowa edukacja w szkole podstawowej – priorytety i wyzwania”, której organizatorem jest Departament Edukacji i Kształcenia Ustawicznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Przedsięwzięcie jest adresowane do Dyrektorów wszystkich szkół podstawowych w Województwie Kujawsko-Pomorskim.

Podczas konferencji zostaną zaprezentowane m.in. funkcjonalności Kujawsko-Pomorskiej Platformy Edukacyjnej „EDUPOLIS” oraz najbliższe plany projektowe związane z rozwojem innowacyjnej edukacji z wykorzystaniem tablic interaktywnych. Będą również wręczone listy gratulacyjne oraz specjalna nagroda dla Dyrektora najaktywniejszej szkoły na „Edupolis”.

Liczymy na Państwa obecność i udział w przyszłym projekcie rozwoju Kujawsko-Pomorskiej Platformy Edukacyjnej „Edupolis”.

Wstęp za okazaniem zaproszenia.

Do pobrania: Program konferencji 23.05.2018

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7016804