Koncert z okazji Dnia Matki

Koncert z okazji Dnia Matki

Województwo Kujawsko-Pomorskie

Marszałek województwa kujawsko-pomorskiego Piotr Całbecki zaprasza na telewizyjny koncert „Nie ma jak u mamy…”, emitowany na żywo z Hali Widowiskowej Arena Toruń. Transmisja na antenie TVP 1 dziś (26 maja 2021 r.) od godziny 17.55.

O to, aby tegoroczna, jedenasta już edycja, wydarzenia zapisała się w pamięci telewidzów postarają się na scenie: Igor Herbut, Halina Mlynkova, Ryszard Rynkowski, Anna Dereszowska, Alicja Majewska, Tadeusz Seibert, Tomasz Szczepanik, Roksana Węgiel, Viki Gabor i Sara Egwu-James (zwyciężczyni czwartej edycji programu „The Voice Kids”). Wydarzenie poprowadzą Łukasz Nowicki i Małgorzata Opczowska.

„Nie ma jak u mamy…” to wydarzenie kulturalne, które od 2010 roku odbywa się na Kujawach i Pomorzu przy wsparciu samorządu województwa. Wyjątkowy koncert, dedykowany wszystkim mamom, od początku emitowany jest w Telewizji Polskiej. Zapis wydarzenia zostanie udostępniony online na stronie vod.tvp.pl zaraz po premierze.

Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

Fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl dla UMWKP, Koncert z okazji dnia Matki w 2019 roku0

Źródło: www.kujawsko-pomorskie.pl

26 maja 2021 r.

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7190251

Skip to content