Koncert online z piosenkami Anny German

Koncert z piosenkami Anny German i nie tylko

Koncert online z piosenkami Anny German

Ośrodek Chopinowski

Uśmiechaj się, do każdej chwili uśmiechaj” – śpiewała Anna German w piosence Człowieczy los. Jej utwory i anielski śpiew do dziś podnoszą na duchu i skłaniają do refleksji. Gwiazda lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych trwale zapisała się na kartach historii polskiej piosenki. Podczas najbliższego koncertu online będzie można wysłuchać jej niezapomnianych przebojów.

W sobotę, 30 stycznia o godzinie 17.00, na stronie Ośrodka Chopinowskiego w Szafarni odbędzie się Koncert z piosenkami Anny German i nie tylko. Wystąpi w nim Anna Łęcka – absolwentka Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, w klasie śpiewu solowego. Na fortepianie akompaniować jej będzie Marcin Łęcki – organista Kościoła Akademickiego w Toruniu, absolwent wrocławskiej akademii muzycznej, nauczyciel gry na organach w Toruńskim Diecezjalnym Studium Organistowskim.

W pierwszej części koncertu zabrzmią słynne utwory legendarnej artystki m.in.: Tańczące Eurydyki, Człowieczy los czy Bal u Posejdona, a w drugiej części usłyszeć będzie można dzieła operetkowe.

Serdecznie zachęcamy do łączenia się z nami i oglądania koncertu w nadchodzące sobotnie popołudnie.

Fot. Ośrodek Chopinowski w Szafarni

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7181498

Skip to content