Kolejne wyróżnienie dla inowrocławskiego „Medyka”

Osoby wyróżnione, fot. Izabela Drobniecka

Kolejne wyróżnienie dla inowrocławskiego „Medyka”

Komendant Powiatowy Policji w Inowrocławiu insp. Marcin Ratajczak gościł osoby, które reprezentują różne instytucje, a przez ostatnie lata ogromnie angażowały się w policyjną profilaktykę. Adresatem ich działań były dzieci, młodzież, dorośli, w tym seniorzy powiatu inowrocławskiego.

Wszystko po to, aby uświadamiać, uczyć eliminacji zagrożeń, radzenia sobie w sytuacjach nagłych, z którymi może się spotkać każdy z nas. To wszystko na rzecz poprawy bezpieczeństwa.

Insp. Marcin Ratajczak podziękował przedstawicielom instytucji w wyjątkowy sposób, wręczając im statuetki ufundowane przez Powiat Inowrocławski i listy gratulacyjne. W spotkaniu uczestniczyły również policjantki, zajmujące się na co dzień profilaktyką, asp. szt. Izabella Drobniecka i asp. Justyna Piątkowska, które współdziałają z tymi osobami.

Podziękowania od Komendanta otrzymali również pracownicy Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego: Monika Kurzawa i Monika Kwaśniewska-Adryan.

Zaangażowane w policyjną profilaktykę, uczestniczyły rok rocznie w organizacji licznych przedsięwzięć m.in.: w „Grach Strategicznych z Policją”, doskonaleniu techniki jazdy dla różnych grup kierowców, zajęciach edukacyjnych o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, problematyce związanej z używkami.

Autorzy tekstu: Izabela Drobniecka, Monika Kurzawa, Monika Kwaśniewska-Adryan

http://www.medykino.com.pl

Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Inowrocławiu jest jednostką oświatową, dla której organem prowadzącym jest Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Zdjęcie gł.: Osoby wyróżnione, fot. Izabela Drobniecka

Źródło: www.kujawsko-pomorskie.pl

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl


Liczba odwiedzin:

5,680,320