Kokedama – kula miłości: e-Warsztaty florystyczne

Kokedama – kula miłości | e-Warsztaty florystyczne

Kokedama – kula miłości: e-Warsztaty florystyczne

Dwór Artusa - logo

Walentynki tuż tuż! Z tej okazji instruktorzy z Dworu Artusa przygotowali kolejną odsłonę e-warsztatów florystycznych. Tym razem zrobicie kulę miłości – kokedamę.

Kokedama jest to forma japońskiej sztuki wywodzącej się od bonzai. W dosłownym tłumaczeniu oznacza kulę mchu. Ulepiona jest z mieszanki ziemi i pokryta mchem, z rosnącą w niej rośliną. Może tworzyć wiszący ogród lub stać na podstawce jak kwiat w naszym domu.

Na e-warsztatach ze względu na zbliżające się święto zakochanych, wykorzystamy rośliny o dużych ozdobnych liściach w kształcie serca. Zachęcamy do tworzenia kokedam w parach. Będzie to prezent wyjątkowy, tworzony z bliską osobą lub dla bliskiej osoby!

Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza Google lub pod adresem: aleksandra.strzelec@artus.torun.pl  – w odpowiedzi otrzymacie szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu. Prowadząca posługuje się platformą Zoom obsługiwaną przez komputery i smartfony.

Zajęcia poprowadzi dla Was Aleksandra Strzelec – animatorka i edukatorka kultury, florystka, plastyk i architekt krajobrazu.

Warsztaty przeznaczone są dla młodzieży od 16 roku życia.

Kiedy: 11.02.2021 (czwartek), godz. 17:40
Gdzie: Zoom

Wstęp wolny! Zapraszamy!

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7190250

Skip to content