Kluby piłkarskie zapraszają na ferie

Kluby piłkarskie zapraszają na ferie

Młodzi piłkarze będą mogli w Bydgoszczy aktywnie spędzić czas podczas ferii zimowych. Kluby przygotowały ciekawe oferty półkolonii.

Już po raz drugi młodzież na ferie zaprasza bydgoski Chemik. Zajęcia przeznaczone są dla dziewczynek I chłopców i urodzonych w latach 2012 – 2017 (podział na grupy wiekowe). Odbywać będą się od 12 do 16 lutego w godz. 8-16.

– W ubiegłym roku wzięło w nich udział ponad 50 dziewczynek i chłopców. Dlatego zdecydowaliśmy się na organizację ferii także w tym roku – mówi Dominik Malicki, prezes Chemika.
W programie ferii znajdują się: treningi piłki nożnej, trening motoryczny, trening sztuk walki, gry i zabawy ruchowe, futsal, wyjście do LaserFight, warsztaty z Centrum Edukacyjnym Robo Project, zajęcia taneczne, gry planszowe oraz pokaz iluzjonisty.
Więcej na stronie chemikbydgoszcz.pl.

Na zimowe półkolonie zaprasza Akademia Piłkarska Juventus Academy Bydgoszcz. Zajęcia skierowane są do zawodników klubu oraz zawodników spoza klubu z roczników 2014-2018. Pierwszy turnus potrwa od 12 do 16 lutego, drugi od 19 do 23 lutego.
Więcej na stronie jbacademy.pl

Półkolonie w pierwszym tygodniu ferii (12-16 luty) organizuje również Klub Piłkarski Polonia. Zajęcia piłkarskie dla roczników 2010-2016  odbywać się będą na stadionach przy ul. Sportowej i Słowiańskiej. W planach jest również wyjście do kina, Park 17, robotyka, figlowisko, czy bowling.
Więcej na stronie www.facebook.com/kppoloniabydgoszcz.

 

Informacja: www.bydgoszcz.pl
Fot. www.bydgoszcz.pl

16 stycznia 2024 r.

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7120759