Klasy patronackie Lorenc Logistic Polska

Klasy patronackie Lorenc Logistic Polska

Zespół Szkół Samochodowych we Włocławku podpisał umowę o współpracy z Lorenc Logistic Polska sp. z o.o. Firma objęła patronatem klasy Samochodówki kształcące w zawodach: kierowca-mechanik, elektromechanik pojazdów samochodowych oraz mechanik pojazdów samochodowych.

Uczniowie realizować będą praktyczną naukę zawodu na terenie Firmy Lorenc, uczestniczyć w wycieczkach dydaktycznych do Volvo, Schmitz i Lorenc Logistic-Serwis. Umowa obejmuje również szkolenia dla uczniów z klas patronackich, ściśle związane z zawodem, np. z defensywnej nauki jazdy, z napraw skrzyni biegów (I-schift) czy z programów diagnostycznych pojazdów ciężarowych.

Uczniom uzyskującym wysokie wyniki w nauce Lorenc zapewnia nagrody i gadżety z katalogu utworzonego przez firmę. Ponadto szkoła zyska dostęp do nowoczesnych pomocy dydaktycznych dotyczących zajęć teoretycznych i praktycznych (zakup  dostępu do platformy InterCars). Firma Lorenc Logistic przewiduje objęcie praktykami zawodowymi oraz stażem uczniów z klas kształcących w zawodach: technik transportu drogowego oraz technik pojazdów samochodowych.

Nawiązana współpraca umożliwi uczniom zdobycie wszechstronnych umiejętności i wiedzy z zakresu transportu drogowego, technologii naprawy i diagnostyki pojazdów samochodowych oraz ułatwi zdobycie atrakcyjnej pracy we współczesnym świecie.

 

Wiceprezes Lorenc Logistic Polska na temat umowy patronackiej – wywiad

 

Źródło: wloclawek.pl

14 czerwca 2021 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7181592

Skip to content