KATAR filmowy on-line w połowie lipca

KATAR Film

KATAR filmowy on-line w połowie lipca

Całą wiosnę, do ostatnich dni maja, do Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Toruniu spływały zgłoszenia filmów na konkurs organizowany w ramach Konfrontacji Amatorskiej Twórczości Artystycznej Regionu KATAR Film. Co prawda w tym roku nie będzie można zorganizować spotkania w toruńskim kinie Artus Cinema, ale  festiwal trafi do sieci!

Program tegorocznego KATAR-u filmowego jest zróżnicowany. Wśród 16 zgłoszonych do konkursu obrazów są zarówno fabuły, jak i dokumenty. Nie zabraknie też wideoklipów i animacji. Jak zawsze, twórcy najciekawszych filmów zostaną nagrodzeni, w tym roku jurorami są: Karolina Fordońska (reżyserka, scenarzystka i producentka filmowa, instruktorka ds. filmu w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Toruniu), Klaudiusz Chrostowski (reżyser i scenarzysta, autor nagradzanego na wielu festiwalach dokumentu Call me Tony) i Remigiusz Zawadzki (filmowiec, operator telewizyjny i filmowy, reżyser, scenarzysta i producent, kierownik pracowni FILM/KINO w Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy). Oczywiście, jurorzy – jak zwykle – swój werdykt rzeczowo i dogłębnie uzasadnią, nagrania ich wypowiedzi będą towarzyszyły internetowym projekcjom.

KATAR filmowy on-line już w połowie lipca! WOAK dziękuje za filmy nadesłane na konkurs, o terminie projekcji internetowej poinformuje na swojej stronie internetowej oraz na Facebooku.

 

PARTNER:   

PATRONAT MEDIALNY:     

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7164910

Skip to content