Kasia Gabrychowicz Mistrzynią Polski w Karate Kyokushin!

14 listopada w Katowicach odbyły się Mistrzostwa Polski seniorów open +kata oraz Mistrzostwa Polski juniorów młodszych. To był kolejny świetny występ zawodników z Lipnowskiego Klubu Kyokushin Karate. Podopieczna trenera Pawła Olszewskiego z LKKK (4 Dan – pełnił funkcję sędziego podczas tych Mistrzostw) została Mistrzynią Polski juniorek młodszych w kumite -50 kg. Kasia stoczyła 5 walk z czego dwie pierwsze wygrała przed czasem.

Z LKKK wystąpiła również Zuza Sądej w kategorii juniorek młodszych w kumite +55 kg, która wygrała swoją pierwszą walkę a drugą przegrała po dogrywce. W kata seniorek wystąpiła Angelika Sielczak zajmując 9 miejsce na dziewiętnaście zawodniczek najlepszych w kraju ze stratą zaledwie 0.2 pkt by wejść do finałowej ósemki. To rekordowa liczba zawodniczek w tej kategorii kata.

Serdecznie gratulujemy!

Źródło: nadesłane, Lipnowski Klub Kyokushin Karate (umlipno.pl)

Fot. gł. Zawodnicy na podium. Przy podium prezes Polskiego Związku Karate Pan Maciej Sokołowski oraz sekretarz generalny europejskiej organizacji Kyokushin Word Federation shihan Andrzej Drewniak 9 Dan (źródło: umlipno.pl/pl)