“Karnawałowe szaleństwo” w Przedszkolu Samorządowym Kujawiaczek w Piotrkowie Kujawskim

bal karnawałowy

“Karnawałowe szaleństwo” w Przedszkolu Samorządowym Kujawiaczek w Piotrkowie Kujawskim

Przedszkole Samorządowe w Piotrkowie Kujawskim

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka – w takiej atmosferze 17 lutego 2020 r. bawiły się dzieci podczas Bajkowego Balu Karnawałowego.

Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, delikatne motylki, rycerzy, smoka, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana… nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

Nauczycielki przedszkola dołożyły wszelkich starań, by wystrój sali balowej wprowadził dzieci w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Na tę wyjątkową okazję zaprosiliśmy panią Sylwię z Agencji Animacji AKUKU, która dostarczała nam wielu przeżyć i radości, wyczarowując balonowe cuda: karabiny, miecze, pieski i kwiatki.

Po krótkiej chwili odpoczynku muzyka znów porywała wszystkich do tańca, a towarzyszyła nam megamaskotka Minionek. Wspólne pląsy i zabawy dostarczyły wiele radości naszym przedszkolakom.

 

 

Oprac. i fot. Marzanna Czyżniak

Fot. www.przedszkolekujawiaczek.dlaprzedszkoli.eu

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7025489