Karatecy z Włocławka z 3 medalami

Uczestnicy zawodów w kimonach na podium.

Karatecy z Włocławka z 3 medalami

Zanshin Klub Karate Tradycyjnego logo

W Lublinie odbył się II Otwarty Puchar Świata w Karate Tradycyjnym. W zawodach udział wzięli reprezentanci z Polski i z zagranicy. Do miasta przyjechało ok. 600 zawodniczek i zawodników z m.in. Argentyny, Brazylii, Armenii, Litwy, Wielkiej Brytanii, Czech, Niemiec, Rumuni, Macedonii i Ukrainy. Zawody odbyły się we wszystkich kategoriach wiekowych z podziałem na stopień i wiek: w konkurencjach: kata indywidualne, kumite indywidualne, z pośród których zostali wyłonieni najlepsi uczestnicy turnieju.

W zawodach walczyli młodzi zawodnicy ze Szkoły Zanshin we Włocławku pod wodzą trenera Tomasza Mojzyka. Miło nam zakomunikować, że włocławianie zdobyli 3 medale. Filip Zieliński po raz kolejny nie dał szans przeciwnikom i zdobył Puchar Świata w konkurencji KATA Oliwia Kozłowska zdobyła brązowy medal kategoria KUMITE, a Julia Terpińska wywalczyła brązowy medal w kategorii KATA. Adrian Kosmalski i Mateusz Rakowski zajęli miejsca w pierwszej ósemce.

Gratulujemy.

 

Źródło: facebook.com/UMWloclawek, kurierlubelski.pl

3 października 2023 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7136801