Kampania z zakresu edukacji finansowej “Global Money Week 2023”

Młodzież ze słuchawkami na uszach i laptopem na tle plakatu Global Money Week 2023.

Kampania z zakresu edukacji finansowej “Global Money Week 2023”

KNF Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku logotyp

Zbliża się Global Money Week (GMW) – Światowy Tydzień Pieniądza. Z tej okazji Urząd Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF) zaprasza szkoły, inne placówki oświatowo-wychowawcze, a także biblioteki do udziału w międzynarodowej kampanii z zakresu edukacji finansowej, której organizatorem jest OECD (Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju).

Najbliższa, 11. edycja kampanii odbędzie się pomiędzy 20 a 26 marca 2023 r. pod hasłem: Plan your money, Plan your future. Tegoroczne hasło przewodnie GMW skupia się na kwestii zrównoważonego rozwoju oraz podnoszeniu świadomości wpływu zachowań finansowych danej osoby nie tylko na jej przyszłość finansową, ale także na środowisko naturalne oraz społeczeństwo.

Warunkiem uczestnictwa w kampanii jest zaplanowanie i realizacja podczas GMW minimum jednego działania z zakresu edukacji finansowej w dowolnej formie dostosowanej do grupy wiekowej odbiorców. Szczegółowe informacje oraz zasady uczestnictwa w GMW dla szkół i placówek oświatowych wraz z elektronicznym formularzem zgłoszeniowym dostępne są na stronie internetowej Komisji Nadzoru Finansowego.

_

13 marca 2023 r.

Ryszard Karczewski
ryszard.karczewski@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7185672

Skip to content