Już wkrótce „Muzyczne spotkania z ANWILEM”!

Już wkrótce „Muzyczne spotkania z ANWILEM”!

Anwil Grupa Orlen logo

ANWIL S.A. został Sponsorem Głównym cyklu koncertów, których organizatorem jest włocławskie Muzeum Diecezjalne.

Projekt „Muzyczne spotkania z ANWILEM” to łącznie 6 koncertów, a każdy z nich będzie zupełnie inny. Wśród muzycznych propozycji są koncert jazzowy, fortepianowy, kameralny oraz skrzypcowy. Dodatkowo, w ramach cyklu, zaplanowane są również dwa koncerty tematyczne: „Polski koncert patriotyczny” oraz „Siła poezji, moc muzyki”.

ANWIL jest mecenasem kultury i wspiera inicjatywy dające możliwość obcowania z nią w różnej formie. Organizacja „Muzycznych spotkań z ANWILEM” dla mieszkańców Włocławka to wspólny projekt, realizowany z Muzeum Diecezjalnym. Historyczne wnętrza placówki w zestawieniu z wykonywaną na żywo muzyką na pewno dostarczą słuchaczom wielu emocji. Liczę, że koncerty będą cieszyły się dużym zainteresowaniem, a współpraca z Muzeum wpisze się z sukcesem w realizację wielu naszych działań w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu – powiedziała Daria Studzińska, Dyrektor Obszaru Komunikacji, Marketingu i Sponsoringu w ANWIL S.A.

Dobrą wiadomością dla melomanów chętnych do wysłuchania koncertów jest bezpłatny w nich udział. Mieszkańcy Włocławka zyskują tę możliwość dzięki Sponsorowi Głównemu całego cyklu muzycznego, wstęp na każde z wydarzeń będzie odbywał się za zaproszeniem, co wiąże się z ograniczoną liczbą uczestników każdego z nich.

Wszystkie koncerty odbędą się w sali koncertowej Muzeum Diecezjalnego przy Placu Kopernika 3 we Włocławku do końca 2021 roku.

 

Źródło: informacja prasowa Anwil S.A. (anwil.pl)

27 kwietnia 2021 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7190247

Skip to content