Już wkrótce kolejne Mistrzostwa Polski Juniorów!

rękawice bokserskie

Już wkrótce kolejne Mistrzostwa Polski Juniorów!

     

W dniach 23-27 września 2020 roku w hali sportowej OSiR przy al. Chopina we Włocławku odbędą XXVII Mistrzostwa Polski Juniorów w Boksie organizowane przez Polski Związek Bokserski, Klub Sportowy Champion Włocławek.

Celem imprezy jest wyłonienie mistrzów, wicemistrzów, brązowych medalistów Polski oraz popularyzacji boksu na terenie kraju, w regionie kujawsko-pomorskim, jak również w mieście Włocławek.

W zawodach mogą brać udział zawodnicy urodzeni w latach 2002-2003, zarejestrowani w elektronicznym systemie licencji PZB oraz posiadający aktualną opłaconą licencję PZB, jak również książeczkę sportowo-lekarską z aktualnymi badaniami lekarskimi upoważniającymi do startu w zawodach bokserskich.

Zgłoszenia prosimy kierować drogą elektroniczną, e-mail: piotrbyrdy@op.pl w nieprzekraczalnym terminie do 17.09.2020r. (zgodnie z Uchwałą Zarządu PZB, zawodnicy nie zgłoszeni lub zgłoszeni po terminie, nie będą mogli uczestniczyć w Mistrzostwach). Zawodników do zawodów zgłaszają kluby lub OZB.

W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko zawodnika, klub, kategorię wagową, nr licencji.

 

Więcej informacji na stronie

Dokumenty do pobrania:

Oświadczenie dla osób uczestniczących w wydarzeniu sportowym

Oświadczenie dla zawodników niepełnoletnich 

Oświadczenie dla zawodników pełnoletnich

 

Źródło: www.pzb.com.pl, wloclawek.naszemiasto.pl

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7016791