Jestem online – wystawa fotografii wykonanych podczas zajęć zdalnych

Jestem online – wystawa fotografii wykonanych podczas zajęć zdalnych

W Bibliotece Pedagogicznej im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu można oglądać wystawę zdjęć wykonanych przez podopieczne „Jestem” Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym i Osobom Potrzebującym Wsparcia. Fotografie są efektem udziału w warsztatach zdalnych, które były realizowane w czasie pandemii koronawirusa.

Warsztaty fotograficzne dla członków Stowarzyszenia Jestem prowadziła Patrycja Sulowska. Ze względu na sytuację epidemiologiczną zajęcia musiały odbywać się zdalnie. Projekt tradycyjnych warsztatów fotograficznych przeobraził się w fotoszkołę Jestem, w ramach której realizowane były tematy domowego studia fotograficznego, pleneru, gry światła i cienia oraz fotografii eksperymentalnej. Praca zdalna trwała od września 2020 roku do maja 2021 roku.

Na wystawie „Jestem online” prezentowane są zdjęcia wykonane przez panią Marię Milarską i panią Zofię Curyło, które uczestniczyły w warsztatach fotograficznych.

Wystawa jest podsumowaniem projektu „Klub Integracji Społecznej – warsztaty fotograficzne” finansowanego z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Wystawę można oglądać w sali wystawowej Biblioteki Pedagogicznej im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu (przy ul. Dąbrowskiego 4) od 15 do 27 sierpnia 2021 r. w godzinach otwarcia Biblioteki.

Więcej informacji na stronie http://www.bptorun.edu.pl/854

Opracowała: Wiesława Budrowska

Zdjęcia: Marcin Żynda
Zdjęcie gł.: Sala wystawowa w Bibliotece Pedagogicznej w Toruniu

Wydział Informacyjno-Bibliograficzny
Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu

16 lipca 2021 r.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7131353