Jak wygląda muzyka? – konkurs plastyczny dla dzieci

Jak wygląda muzyka? – konkurs plastyczny dla dzieci

Program Nie boję się muzyki, wsparty dotacją Wydziału Kultury Urzędu Miasta Poznania, po raz kolejny wyruszył w podróż po Polsce, by ośmielać do kontaktu z bogactwem dźwięków!

Z tego powodu Fundacja Fabryka Sztuki serdecznie zaprasza wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym do udziału w KONKURSIE PLASTYCZNYM – “Jak wygląda muzyka?” objętym Honorowym Patronatem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty.

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu pracy plastycznej dowolną metodą, nawiązując do utworu “Życzenie” Fryderyka Chopina.

Termin nadsyłania prac mija 31 maja 2021 roku. Pracę należy przesyłać zeskanowane lub sfotografowane za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej www.niebojesiemuzyki.pl lub ewentualnie pocztą tradycyjną na adres:

Fundacja Fabryka Sztuki
ul. Św. Marcin 80/82 lok. 312,
61-809 Poznań.

W przypadku wybrania wysyłki pocztą tradycyjną na odwrocie pracy należy podać dane autora pracy – tzn.: imię, nazwisko, wiek, adres e-mail opiekuna, nazwę placówki oświatowej, do jakiej autor pracy uczęszcza.

W konkursie do wygrania są atrakcyjne nagrody.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową www.niebojesiemuzyki.pl

Link do strony konkursu: http://niebojesiemuzyki.fabryka-sztuki.com.pl/konkurs-plastyczny-2

Regulamin konkursu: http://niebojesiemuzyki.fabryka-sztuki.com.pl/regulaminplastyczny2021

14 kwietnia 2021 r.

 

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7189502

Skip to content