Jak Wam się udało? – konkurs filmowy

Jak Wam się udało? – konkurs filmowy

Fundacja WIEM I UMIEM zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie filmowym „Jak Wam się udało?”. Jest to projekt dofinansowany ze środków Pełnomocnika Rządu ds. Polityki Demograficznej.

Celem konkursu jest promocja trwałego małżeństwa, zachęcenie młodych ludzi do założenia rodziny i podjęcia decyzji o odpowiedzialnym rodzicielstwie. Tworzenie prac konkursowych ma skłonić młodych uczestników do zainteresowania przykładem trwałości rodziny, który mogą dać seniorzy żyjący w ich najbliższym otoczeniu.

Konkurs polega na przeprowadzeniu i nagraniu wywiadu pt. “Jak Wam się udało?’ z wybranym małżeństwem, które ma za sobą co najmniej 35-letni staż i nadal trwa w szczęśliwym związku. Wywiad ma zostać zarejestrowany za pomocą telefonu komórkowego lub dostępnych komunikatorów w formie online, w postaci krótkiego (do 7 minut) filmiku w formacie mp4. Uczestnicy otrzymują pomoc w postaci sugerowanych pytań, ale są również zachęcani do własnej twórczości.

Nagrodzone i wyróżnione prace zostaną opublikowane na aktualnie tworzonej platformie multimedialnej www.rodzinna.tv, a ich autorzy uzyskają atrakcyjne nagrody rzeczowe i dyplomy.

Plik z zarejestrowaną pracą konkursową oraz podpisane oświadczenia należy przesłać przez stronę: https://wetransfer.com/ na adres jakwamsieudalo@gmail.com . Prace konkursowe należy przesyłać do 15 listopada 2020 r.

Więcej informacji na stronie organizatora

 

Dokumenty do pobrania:

Regulamin konkursu filmowego

Załącznik nr 1

Załącznik nr 2

Załącznik nr 3

 

Źródło: wiemiumiem.pl

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7023737