Jak prowadzić lekcje zdalne, hybrydowe i tradycyjne w dobie pandemii COVID-19?

Jak prowadzić lekcje zdalne, hybrydowe i tradycyjne w dobie pandemii COVID-19?

Kuratorium Oświaty w BydgoszczyZdalne nauczanie to największe wyzwanie, przed jakim stoją współczesne szkoły i samorządy. We współpracy z Euroimpex S.A., producentem oprogramowania Documaster Campus do lekcji zdalnych, hybrydowych i tradycyjnych, Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy organizuje bezpłatny webinar dla nauczycieli i dyrektorów.

Webinar odbędzie się w czwartek, 3.09.2020 o godzinie 14.00.

Zapisy na webinar odbywają się TUTAJ

Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty zachęca do przekazania informacji o webinarze nauczycielom z zarządzanej placówki, aby również mogli wziąć udział w szkoleniu.

Organizatorzy webinaru pokażą, jak w praktyce przeprowadzić lekcję zdalną, w oparciu o prostą metodę klasy odwróconej. Przedstawią praktyczny i bardzo prosty sposób, który pozwala prowadzić lekcje zgodnie z planem zajęć i przy pełnym zaangażowaniu uczniów. Dodatkowo będzie można się dowiedzieć, jak korzystać z gotowych materiałów zamieszczonych w repozytorium systemu, jak sprawdzać frekwencję uczniów oraz jak szybko przygotowywać lekcję online i hybrydową.

Informacja TUTAJ

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7164968

Skip to content